Praca dla Kierownika Działu Informatyki

SZPITAL MIEJSKI W ZABRZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIELNOŚCIĄ

zatrudni na stanowisko: Specjalisty ds. jakości

Miejsce pracy: Zabrze
Region: Śląsk

Oferujemy:

• umowę o pracę,
  • fundusz socjalny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się placówce o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (preferowane o profilu informatycznym);
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • umiejętność skutecznej komunikacji i współpracy z innymi działami;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (preferowana branża medyczna)
  • zdolności organizacyjne, dokładność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność w podejmowaniu decyzji, odpowiedzialność, systematyczność, komunikatywność, dyspozycyjność, terminowość;
  • umiejętność pracy w grupie oraz zdolności interpersonalne;
  • mile widziana znajomość programów medycznych, kadrowo – płacowych oraz księgowych (AMMS)

Zakres obowiązków:

• zarządzanie i nadzór nad pracą działu informatycznego;
  • kontrola i zapewnienie prawidłowego, bezawaryjnego działania systemów, aplikacji i sieci informatycznej w firmie;
  • zarządzanie i administrowanie infrastrukturą serwerową i bazami danych;
  • opracowanie i wdrażanie strategii informatycznych;
  • przygotowywanie planów inwestycji i remontów w zakresie technologii teleinformatycznych;
  • bieżąca archiwizacja baz danych funkcjonujących systemów;
  • prowadzenie rutynowych audytów zasobów i procesów IT;
  • śledzenie trendów rynkowych, nowych technologii i rozwiązań;
  • wdrażanie usprawnień i wprowadzanie nowych technologii informatycznych;
  • nadzór wsparcia informatycznego, konfiguracji stanowisk komputerowych i zapewnienie sprawnego funkcjonowania sprzętu komputerowego;
  • udział w szkoleniach pracowników w zakresie użytkowania systemów informatycznych;
  • analiza potrzeb i planowanie rozwoju/wdrożeń oprogramowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, w formie elektronicznej na adres: kadry@szpitalzabrze.pl w temacie wiadomości wpisując:
„Rekrutacja na stanowisko Kierownik Działu Informatycznego”.
do dnia …………………. roku.

Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo wyboru niektórych ze zgłoszonych kandydatów – osób, które zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Kandydat o terminie rozmowy zostanie poinformowany telefonicznie przez Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o.

Dodatkowych informacji udziela Dział Kadr tel. (32) 277 61 00 *119

Złożone dokumenty powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.