Komunikat dla rodzin i bliskich pacjentów Szpitala Miejskiego w Zabrzu

W związku z zapobieganiem zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS CoV-2 informujemy, że środki higieniczne, bieliznę i odzież osobistą można przekazywać pacjentom codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00. Przekazanie w/w przedmiotów następuje u pracowników ochrony przy wejściu do Szpitala od ulicy Zamkowej.

Przedmioty przekazywane pacjentom należy umieścić w worku foliowym (opakowaniu foliowym, reklamówce, itp.) zamkniętym w sposób uniemożliwiający dostęp do jego zawartości osobom postronnym, opisanym imieniem i nazwiskiem pacjenta oraz nazwą oddziału, w którym pacjent przebywa.

Zabrania się przekazywania pacjentom nieoryginalnie zapakowanych środków spożywczych.

Zarząd Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o.o.