Komunikat dla pacjentów Przychodni Wielospecjalistycznej

W związku z zapobieganiem zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS CoV-2 informujemy, że z dniem 16 marca 2020 r. do odwołania zostaje ograniczone udzielanie świadczeń zdrowotnych w poradniach Przychodni Wielospecjalistycznej Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o.o.

Przyjmowani będą pacjenci w poradniach Przychodni Wielospecjalistycznej zgodnie z ustalonym terminem na karcie Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego (DILO).

Świadczenia pohospitalizacyjne będą udzielane w poradniach Przychodni Wielospecjalistycznej pacjentom po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu ich z lekarzem właściwej specjalności medycznej.

Pozostałe przyjęcia pacjentów z uwagi na ryzyko zakażenia wirusem SARS-CoV-2 zostają zawieszone do odwołania.

Wszelkie zapytania dot. funkcjonowania poradni Przychodni Wielospecjalistycznej Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o.o. kierować prosimy pod nr tel. 32 277 61 90.