Co zabrać do szpitala

Szanowni Pacjenci,

Przed pobytem w szpitalu prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą potrzebnych rzeczy. Poniżej przedstawiamy listę tych, które są niezbędne.

1.Pacjent udający się do szpitala powinien mieć przy sobie całą posiadaną dokumentację medyczną, w szczególności dokumentację medyczną dotyczącą aktualnie leczonego schorzenia.

2.Pacjent przyjmowany w oddział szpitalny powinien posiadać:

  • przybory toaletowe,
  • ręcznik,
  • piżamę, pantofle,
  • kubek oraz sztućce,
  • stale przyjmowane leki.
  • oraz inne rzeczy bez których nie wyobrażacie sobie Państwo czasu w szpitalu np. książka, krzyżówka, czasopismo.

Pacjent udający się do szpitala powinien mieć przy sobie całą posiadaną dokumentację medyczną, w szczególności dokumentację medyczną dotyczącą aktualnie leczonego schorzenia. Prosimy też, by pacjenci mieli z sobą dokument tożsamości oraz znali swój PESEL oraz NIP zakładu pracy.

Co można zabrać ze sobą do porodu

Parkowanie na terenie Szpitala Miejskiego w Zabrzu

Szanowni Pacjenci uprzejmie informujemy iż parking dla osób odwiedzających znajduje się od strony ulicy Drzymały, natomiast wjazd na teren Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o.o. odbywa się zgodnie z obowiązującym Regulaminem funkcjonowania parkingu.

Na mocy jego postanowień osoby mające problemy z samodzielnym przemieszczaniem się, mogą wjechać na teren Szpitala na czas 15 minut. Osoby posiadające kartę parkingową upoważniającą do parkowania na miejscach dla niepełnosprawnych uprawnione są do wjazdu na teren szpitala bez ograniczeń.

Wniosek pacjenta o wyrażenie zgody na pozostawienie samochodu na stanowisku postojowym na czas hospitalizacji