Praca dla Pielęgniarki w Zabrzańskim Centrum Opieki Długoterminowej

Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Pielęgniarki w Zabrzańskim Centrum Opieki Długoterminowej.

Oferujemy:
– umowę o pracę lub umowa zlecenie (zgodnie z preferencjami osoby zatrudnionej),
– fundusz socjalny,
– ubezpieczenie grupowe,
– kartę Multisport
– możliwość rozwoju zawodowego,
– przyjazne środowisko pracy,
– ciekawe wyzwania zawodowe,
– prace w dynamicznie rozwijającym się szpitalu o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagamy:
– wykształcenie średnie kierunkowe
– prawo wykonywania zawodu

Mile widziane:
– specjalizacja,
– sumienność, samodzielność i
– dobra organizacja pracy, inicjatywa,
– cierpliwość i życzliwość,
– komunikatywność i otwartość,

Osobą upoważnioną z ramienia Szpitala do udzielania niezbędnych informacji związanych z przedmiotowym ogłoszeniem jest:
Dział Kadr tel: 32 277 61 20, 32 277 62 20

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Szpital Miejski w Zabrzu w celu prowadzenia obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych – zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie.”
na adres:Pielęgniarki Naczelnej
igajfaber@szpitalzabrze.pl
w temacie wiadomości wpisując: „Rekrutacja na stanowisko pielęgniarki”.

Szpital Miejski sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.