Praca dla Lekarza Neonatologa-Pediatry

Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Lekarza Neonatologa-Pediatry.

Oferujemy:

• umowa o pracę lub umowa kontraktowa
  • fundusz socjalny
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę Multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazne środowisko pracy
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • prace w dynamicznie rozwijającym się szpitalu o ugruntowanej
  • pozycji na rynku

Wymagamy:

• umowa o pracę lub umowa kontraktowa
  • prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja II⁰  lub  I⁰ z neonatologii lub pediatrii

Mile widziane:

• umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy, inicjatywa,
  • cierpliwość i życzliwość,
  • komunikatywność i otwartość,

Osobą upoważnioną z ramienia Szpitala w celu udzielania niezbędnych informacji związanych z przedmiotowym ogłoszeniem jest:
– Dział Kadr  tel.: 32-277-61-20, 32-277-62-20

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje z dopiskiem:

Prosimy o zawarcie w CV/aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz kolejnych rekrutacji prowadzonych przez Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa unijnego oraz polskiego w zakresie ochrony danych osobowych.
Zostałam/em  poinformowany, że Administratorem Danych Osobowych jest Szpital Miejski Sp. z o.o. w Zabrzu, przy ul. Zamkowej 4, 41-803 Zabrze. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych wymienionych w niniejszym ogłoszeniu jest dobrowolne i niezbędne do procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych
i informacji, wykraczających poza zakres niniejszego ogłoszenia, nie jest wymagane.”

Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o.o.,
a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się
z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pomocą adresu iod@szpitalzabrze.pl

CV proszę przesyłać na adres: kadry@szpitalzabrze.pl w temacie wiadomości wpisując: „Rekrutacja na stanowisko lekarza neonatologa/pediatrę”.
Szpital Miejski Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.