Pilny komunikat

Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o. informuje, że od 28 stycznia 2019 r.
od godz. 8:00 do odwołania wstrzymane zostają przyjęcia pacjentów wymagających udzielenia świadczeń zdrowotnych w stanach nagłych.

Świadczenia zdrowotne w stanach nagłych będą udzielane przez okoliczne szpitale na terenie Zabrza, Gliwic oraz Bytomia:

1.    Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach przy ulicy Zygmunta Starego 20 lub przy ulicy Kościuszki 29 (szczególnie preferowany w przypadkach chirurgii i ortopedii),
2.    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko ŚUM w Katowicach przy ulicy 3-go Maja 13-15 w Zabrzu,
3.    Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Sp. z o.o. przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 10,
4.    Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu przy ulicy Stefana Batorego 15.

Bez zmian funkcjonuje Izba Przyjęć Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. prof. Wojciecha Starzewskiego w Zabrzu (ul. Zamkowa 4), która w pełnym zakresie udziela świadczeń w zakresie położnictwa i ginekologii.

Wszelkie informacje dotyczące Izby Przyjęć będą zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej Szpitala Miejskiego w Zabrzu (www.szpitalzabrze.pl) oraz na profilu szpitala w serwisie Facebook (facebook.com/szpitalzabrze).

Pilny komunikat

Szpital Miejski w Zabrzu